Среда, 16.06.2021, 01:34
Образцы юридических документов
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Органы власти On-line
 • Президент Украины
 • Рада нац.безопасности и обороны Украины
 • Верховная Рада Украины
 • Голова ВР Украины
 • Генеральная прокуратура Украины
 • Министерство внутренних дел
 • Конституционный Суд Украины
 • Верховный Суд Украины
 • Высший хоз.Суд Украины
 • Высший админ.Суд Украины
 • Гос.таможенная служба Украины
 • Гос.налоговая администрация Украины
 • Гос.служба занятости Украины
 • Пенсионный фонд Украины
 • Министерство юстиции Украины
 • Национальный банк Украины
 • Корзина
  Поиск


         

                                                                                    До ______________ районного суду 

                                                                                    м. _________ адреса:____________

   

                                     Позивач:                                Іванов Іван Іванович

                                                                                    Адреса_________________

   

                                     Відповідач:                            ТОВ "Алло"

                                                                                   Юридична адреса_________

   

                                                                                    Ціна позову: 4759,00 грн.


  Позовна заява про про розірвання договору купівлі-продаж,

  відшкодування вартості товару та моральної шкоди


         04.02.2012 р. позивачем у магазині ТОВ «АЛЛО»був придбаний мобільний телефон Nokia 6700 classic chrome, IMEI НОМЕР___ , вартістю 2259,90 грн., про що свідчать гарантійний талон та фіскальний чек.

         08.02.2012 р. позивач звернувся до магазину ТОВ «АЛЛО»з письмовою заявою із проханням обміняти на аналогічний або повернути грошові кошти сплачені за товар належної якості, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів». 10.02.2012 р. позивачу був направлений лист, в якому повідомлялося що з метою задоволення його прав та інтересів товар необхідно передати до авторизованого сервісного центру для визначення чи є товар в теперішній час товаром належної якості, та відповідає вимогам законодавства щодо обміну товару на аналогічний або повернення грошових коштів.

         Позивач не звернувся до продавця або уповноваженого авторизованого центру з метою проведення діагностики товару, бо працівники магазину не мають повноважень проводити діагностику товару, оскільки не мають достатніх кваліфікаційних знань з проведення діагностики товару та необхідного обладнання.

         За ст.22 ЗУ «Про захист прав споживачів», захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом.

         У відповідності зі ст. 4 ЗУ «Про захист прав споживачів», споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, якареалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на: належну якість продукції; відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості, а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров'я людей продукцією у випадках, передбачених законодавством; звернення до суду за захистом порушених прав.

         Ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»передбачено, що споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

         На підставі викладеного, керуючись ст.ст. ЗУ «Про захист прав споживачів», Постановою Пленуму Верховного суду України № 5 від 12.04.1996р., ст. ст.11 ЦК України, ст.ст. 10,57-60, 88  ЦПК| України, прошу:

  1. Розірвати договір купівлі-продажу мобільного телефону Nokia 6700 classic chrome, IMEI НОМЕР_1, укладений 04.02.2012 р. між споживачем Авіновим І.І. та товариством з обмеженою відповідальністю «АЛЛО».

  2. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЛО»на користь Іванова І.І. вартість за товар - мобільний телефон Nokia 6700 classic chrome, IMEI НОМЕР___ в розмірі 2259( дві тисячі двісті п'ятдесят дев'ять ) грн. 90 коп. в обмін на телефон Nokia 6700 classic chrome, IMEI НОМЕР___.

  3. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЛО»на користь Іванова І.І. моральну шкоду в розмірі 2500,00 (дві тисячі пятсот ) грн.

  Додатки:

  1. Копія гарантійного талоні та фіскального чеку.

  2. Копія листа Іванова до ТОВ "Алло".

  3. Копія листа ТОВ Алло" до Іванова І.І.

  4. Квитанція про сплату судового збору.

  5. Копія позову з додатками.

       Дата             Підпис

         

  Block title
  Календарь
  «  Июнь 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930
  Наш опрос
  Поддерживаете ли Вы повышение пенсионного возраста для женщин до 60 лет?
  Всего ответов: 259
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Copyright MyCorp © 2021
  Конструктор сайтов - uCoz